Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yeHeater yeNqamza yePVC |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ubude bekhebula le-PVC Defrost Wire Heater, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-firberglass ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-PVC defrost wire heater luhlobo olutsha lwezinto zokufudumeza zobugcisa obuphezulu ezineempawu zokuxhathisa ukugqwala, ukumelana ne-oxidation, izinga eliphezulu lokuguqulwa kobushushu, ubomi obude benkonzo, njl. Isebenza ngokukhuselekileyo okuphezulu kunye nomsinga wokuvuza we-0.0.02MA. Imveliso iphumelele uvavanyo lokubhoboza i-spark yombane ye-4kV ngexesha lokuveliswa, ngoko ungayisebenzisa ngaphandle kwexhala. I-PVC heating wire inezicelo ezininzi, kubandakanya ukufudumeza kwezindlu kunye ne-villa, ukufudumeza izakhiwo zeofisi, ukufudumeza isikolo, ukufudumeza isibhedlele, ukufudumeza abantwana abancinci, ukugquma imibhobho, ukunyibilika kwekhephu endleleni, njl. IiVoltage zingasetyenziswa ukusuka kwi-12V ukuya kwi-220V.
Iingenelo zeMveliso
1. Ishushu ngokukhawuleza kwaye inokusebenza kokuguqula umbane ube bubushushu obuyi-99% nangaphezulu, oko konga umbane kunye namandla.
2. Isantya esiphezulu semitha ye-infrared ekude, imitha ye-infrared ekude ebushushu obuphantsi eyi-8-15m iluncedo emzimbeni womntu.
3. Isixhobo sokufudumeza sineempawu ezilungileyo zokulwa ne-oxidation kwaye asigugi kangako, nto leyo eyenza ukuba sihlale ixesha elide kwaye siqhubeke ixesha elide.
4. Ixabiso lokuxhathisa lizinzile, ukufudumeza kuyalingana, kwaye ubushushu bokufudumeza kunye namandla okufudumeza anokulungiswa kwaye alawulwe ngokobude bentambo kunye nevolthi.
5. Amandla aphezulu okutsalwa. Phantsi kwendawo efanayo yomthwalo wamandla avumelekileyo, amandla okutsalwa kwe-carbon fiber aphezulu ngokuphindwe ka-6-10 kunalawo entambo yesinyithi, kwaye ayizukuphuka ngexesha lokusetyenziswa, ngoko ke amandla okutsalwa akatshintshi ngexesha lenkqubo yokufudumeza ngombane.
6. Akukho mingxunya inokwenzeka xa ucingo luqhekeka, nto leyo ethintela ukwenzeka komlilo.
7. Ilula, inciphisa ubunzima beenxalenye ngempumelelo, ngaloo ndlela iphucula ukusebenza kobugcisa kweenxalenye.
8. Iimpawu zeekhemikhali zizinzile (zimelana nokugqwala kunye ne-oxidation). Xa zifudunyezwa kwindawo engenaoksijini ukuya kuthi ga kwi-3000 degrees Celsius, iimpawu zayo zoomatshini azitshintshi nangayiphi na indlela, zoyisa iingxaki zokuqina okuphantsi kunye ne-oxidation elula kunye nokutsha kumaqondo aphezulu obushushu bocingo lwesinyithi, i-PTC, kunye nezifudumezi zombane ze-silicon carbide. Ukufudumeza ngombane.
9. Ubomi obude benkonzo - Izinto zokufudumeza ze-carbon fiber zinobomi obufanayo benkonzo njengesakhiwo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














