| Igama leMveliso | Indibano yeFriji Inxalenye #218169802 Isifudumezi seTubular Defrost |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥100MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥20MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm |
| I-Voltage | 110V |
| Ukuphambuka kwamandla | -5 %~ +10% |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Imodeli yesiphelo | jonga umfanekiso |
| Iphakheji | iheater enye enebhokisi enye |
| Ubungakanani bebhokisi | 100pcs |
| Iimvume | I-CQC/CE |
| I-Tubular Defrost Heater assembly (inombolo yecandelo 218169802) yenzelwe iifriji. I-JINGWEI heater inamava angaphezu kweminyaka engama-20 ngokwesiko le-heater, ikakhulu ivelisa ityhubhu yokufudumeza enyibilikayo, i-oven heater, i-water heater, i-aluminium foil heater, i-aluminium tube heater, i-aluminium heating plate kunye ne-silicone rubber heater. | |
I-Tubular defrost heater izaliswe ngocingo lokufudumeza lombane kwityhubhu yentsimbi engagqwaliyo, inxalenye yesithuba izaliswe yi-thermal conductivity elungileyo kunye ne-insulation ye-magnesium oxide powder emva kokuba ityhubhu iqinisiwe, ize icutshungulwe ibe ziimo ezahlukeneyo ezifunekayo ngabasebenzisi. I-defrost heater inesakhiwo esilula, ukusebenza kakuhle kobushushu, amandla alungileyo oomatshini, kunye nokuzivumelanisa nezimo kakuhle kwiindawo ezinzima. Xa kusetyenziswa ityhubhu ye-heater ekhupha ubushushu yombane, ngamanye amaxesha kuya kubakho ukuvuza okanye ubomi benkonzo obufutshane. Kufuneka kuqwalaselwe indawo yokugcina kunye nokusetyenziswa kwetyhubhu yokufudumeza yombane.
Isifudumezi seTubular defrost sisetyenziswa kakhulu kwiifriji, kwiifriji nakwiintlobo ngeentlobo zezixhobo zokukhenkcisa, kwaye ityhubhu yokukhenkcisa ingafakwa lula kwi-air cooler kunye nokufakwa kunye nokutshintshwa kwe-condenser fin ukuphucula ingxaki ye-friji.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














