Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ityhubhu yeHeater yokunyibilikisa iFriji |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Ityhubhu yeHeater yeFriji eNcibilikisayo isetyenziselwa ukunyibilikisa iqhwa lomoya, imilo yomfanekisoityhubhu yesifutho sokucoca umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkce yokupholisa umoyaUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yelead iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yeheater yokunyibilikisa aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ityhubhu yesifudumezi esinyibilikisa iqhwa efrijini sisixhobo esikhethekileyo sokufudumeza esenziwe ngentsimbi engagqwaliyo ekumgangatho ophezulu (i-SUS imele i-Stainless Steel), eyenzelwe ukususa iqhwa eliqokeleleneyo ngaphakathi kweeyunithi zesifudumezi. Isifudumezi esinyibilikisa iqhwa senziwe ngentsimbi engagqwaliyo ekumgangatho ophezulu, edla ngokuba yi-SUS304 okanye i-SUS316, eyaziwa ngokuxhathisa kwayo ukugqwala, ukuqina, kunye nokuqhuba kakuhle kobushushu. Intsimbi engagqwali iyenza ifaneleke kwiindawo ezihlangabezana nokuguquguquka kobushushu, ukufuma, kunye nokuvezwa ixesha elide emakhazeni.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Iimpawu zeMveliso
1. Amandla kunye nokusebenza kakuhle:
Isifudumezi esinyibilikisayo senzelwe ukubonelela ngokufudumeza okusebenzayo ukuze sinyibilikise ifriji ngaphandle kokusebenzisa amandla amaninzi. Olu mbane lufanelekile kwiifriji zorhwebo ezifuna ulungelelwano phakathi kwamandla kunye nokusebenza kakuhle.
2. Izixhobo kunye nokuqina:
Ulwakhiwo lwentsimbi engagqwaliyo (SUS) lunika ukuqina okuphezulu, ingakumbi kwiindawo ezibandayo nezifumileyo, okunciphisa umngcipheko wokugqwala kunye nokuguguleka. I-SUS yaziwa ngokuqhuba kwayo ubushushu okugqwesileyo kunye nokumelana neendawo ezinzima, okuqinisekisa ukusebenza rhoqo kunye nobude bexesha.
3. Indlela yokuNcibilikisa:
Isifudumezi esinyibilikisa iqhwa sidla ngokufakelwa kufutshane okanye kufutshane neekhoyili ze-evaporator. Ngexesha lomjikelo wokunyibilikisa iqhwa, sivelisa ubushushu bokunyibilikisa umkhenkce okanye iqhwa eliqokelelweyo kwiikhoyili, nto leyo egcina ukusebenza kakuhle kwenkqubo yokupholisa. Ukunyibilikisa iqhwa rhoqo kubalulekile kwiifriji zorhwebo njengoko kuthintela ukwakheka kweqhwa, okunokuthi kuthintele ukuhamba komoya kwaye kunciphise ukusebenza kakuhle kokupholisa.
Isicelo seMveliso
I-SUS Defrost Heater isetyenziswa kuzo zonke iinkqubo zokukhenkceza zorhwebo ukuthintela ukwakheka kweqhwa kwiikhoyili ze-evaporator, ukuphucula ukusebenza kakuhle kokupholisa nokuqinisekisa uzinzo lobushushu. Izicelo eziphambili ziquka:
1. Iifriji neefriji zorhwebo: Zixhaphakile kwiivenkile ezinkulu, kwiindawo zokutyela, nakwiivenkile ezithengisa izinto eziluncedo, apho zithintela umkhenkce ekuvaleleni umoya kwaye zigcina inkqubo yokupholisa isebenza kakuhle.
2. Indawo yokugcina izinto ezibandayo kunye neendawo zokugcina izinto: Zibalulekile kwiindawo zokugcina ukutya ezinkulu, zithintela ukwakheka komkhenkce okunokubangela iindleko zokugcina izinto kunye nokuguquguquka kobushushu.
3. Ukukhenkcezwa kwamayeza: Kugcina amaqondo obushushu azinzileyo kwiilabhoratri nakwiikhemesti, apho ukupholisa rhoqo kubalulekile ukuze kugcinwe amayeza kunye nogonyo.
4. IiBeverage Coolers kunye nee-Ice Makers: Zigcina iiyunithi zingenaqabaka, ziqinisekisa ukubonakala okucacileyo kwee-display coolers kunye nokusebenza okungapheliyo kwiimashini zokwenza umkhenkce.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















