| Igama leMveliso | Ifriji I-Wholesale & Umenzi we-Heater |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm |
| Ubude | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, okanye ngokwezifiso |
| Amandla | 345W, okanye ngokwezifiso |
| I-Voltage | 110V-230V |
| Imodeli yesiphelo | 6.3mm |
| Iphakheji | iphakheji eqhelekileyo ipakishwe kwikhathoni, okanye iheater enye enebhegi enye. |
| I-MOQ | 100pcs |
| Isiqinisekiso | CE,CQC |
| Sebenzisa | ukunyibilikisa ifriji, ifriji, njl.njl. |
| 1. I-JW heater yiRefrigerator Defrost Heater Wholesale & Manufacturer, iinkcukacha zethu zetyhubhu ye-defrost heater zingenziwa ngokwezifiso njengomzobo okanye umfanekiso womthengi. Imilo ye-tubular defrost heater ikakhulu inemilo ethe tye, i-U, uhlobo lwe-AA kunye neminye imilo eyenzelwe wena. 2. I-heater enyibilikisayo ekwi-link length ingama-360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, kunye nama-580mm, abanye abathengi banobude obunye, ingenziwa ngokwezifiso kwaye asinazo ezisemgangathweni. 3. Kwiphakheji yetyhubhu yokufudumeza enyibilikayo, umgangatho wethu upakishwe ngqo kwikhathoni, kwaye singapakisha nebhegi yeheater, ihetha enye enebhegi enye, kunye ne-100pcs kwikhathoni nganye. | |
Isifudumezi sefriji esinyibilikisa iqhwa senziwe ngentsimbi engagqwaliyo engu-304 njengeqokobhe, kwaye ucingo lwe-alloy yombane ejikelezayo (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy) lusasazwa kwicala eliphakathi le-axial yetyhubhu. Intendelezo engenanto izaliswe yi-MgO powder ene-insulation elungileyo kunye ne-thermal conductivity. Inxalenye edibanisayo yetyhubhu yokufudumeza kunye nomgca we-lead ivalwe nge-rubber head hot pressure seal okanye i-heat shrink sleeve, ukuqinisekisa ukuba ityhubhu yokufudumeza ingasetyenziswa ngokuqhelekileyo kangangeminyaka engaphezu kwemi-5 kwindawo efumileyo. Ucingo lwe-lead lwetyhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa yentsimbi engagqwali inokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi, ubude obumiselweyo yi-800mm, kwaye iintlobo ezahlukeneyo zeetheminali zingongezwa kwisiphelo sangaphandle sentambo ye-lead, njenge-6.3mm, 4.8mm njalo njalo.
Ityhubhu yokufudumeza enyibilikayo yenzelwe kwaye yenzelwe zonke iintlobo zokugcina izinto ezibandayo, ifriji, isibonisi, ikhabhinethi yesiqithi kunye nezinye izixhobo zokuqandisa izixhobo zombane zokufudumeza ngombane. Ingafakwa ngokulula kwimiphetho ye-chiller, i-condenser kunye ne-undercarriage yetanki yamanzi ukuze inyibilike. Ukusebenza kwemveliso kuye kwabonakaliswa yiminyaka engaphezu kwama-30 yokusebenza: inesiphumo esihle sokunyibilika; Ukusebenza kombane okuzinzileyo, ukumelana nobushushu obuphezulu; Ukumelana nokugqwala, ukulwa nokwaluphala; Amandla okugqithisa kakhulu; Umbane omncinci ovuzayo, ozinzileyo kwaye othembekileyo; Ubomi benkonzo ende kunye nezinye iimpawu
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.













