Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven Yokumelana |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokufudumeza i-ovenisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-oven Heating Element yethu ikumgangatho ophezulu, inamaxabiso afikelelekayo, ihlala ixesha elide kwaye iqhuba kakuhle ubushushu. Senza ngokwezifiso izinto zokufudumeza umoya kunye ne-oven zazo zonke iintlobo kunye nobukhulu kubathengi kwihlabathi liphela. Ukuba unomdla kwiimveliso zethu, nceda usithumelele iiparameter ozifunayo.
I-JINGWEI yenza izinto zokufudumeza i-oven kwiimo eziqhelekileyo ezifana nezithe tye, ezimile okwe-U, ezimile okwe-M, ezimile okwe-W okanye eziMultipul, sihlala sizenzela ngokwezifiso izinto zethu zokufudumeza i-oven ngokwemizobo yobugcisa yoyilo oluthile lomthengi. Kwaye sisebenzisa kuphela i-MgO eguquliweyo ecocekileyo ephezulu, ubushushu be-magnesia bubonelela ngokudluliselwa kobushushu okukhulu.
Iimpawu zeMveliso
1. Uxinzelelo, ukugqwala kunye nokumelana nobushushu obuphezulu
2. Inkqubo yokuwelda yentsimbi engagqwaliyo eqinileyo, izinto ezigqwesileyo, ubomi benkonzo ende.
3. Ulwakhiwo oluxineneyo oluphezulu, oluncinci, nozinzo oluhle.
4. Ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi kunye nemizobo.
5. Ngokubanzi, i-grill oven heating element isetyenziswa njengendlela yonyango lokufuma kwe-oven, umbala u-beige, ungafakwa kubushushu obuphezulu, umbala womphezulu wetyhubhu yokufudumeza yombane umnyama okanye uluhlaza okotshani.
I-JINGWEI Workshop
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














