Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Iipayipi zokufudumeza ezinyibilikayo zeResistencia 35cm Mabe China |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iipayipi zokufudumeza zeResistencia ezingama-35cm Mabe Defrost Heating zisetyenziselwa ukunyibilikisa umoya opholileyo, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkce yokupholisa umoyaUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ukuze kuthintelwe umkhenkce kunye neqabaka ukuba zingaqokeleli kwi-evaporator coil, i-resistencia 35cm mabe defrost heater yinxalenye ebalulekileyo yeefriji kunye neefriji. Ukuze kunyibilikiswe umkhenkce oqokeleleneyo, isebenza ngokuvelisa ubushushu obulawulwayo obujoliswe kwi-coil. Njengenxalenye yomjikelo wokunyibilikisa, le nkqubo yokunyibilikisa iqinisekisa ukuba isixhobo sisebenza kakuhle.
Ngokwesiqhelo zenziwe ngocingo oluxhathisayo kakhulu, ezi heater zifakwa ngobuchule kwiindawo zefriji okanye zefriji. Iheater enyibilikisa ulwelo ivulwa rhoqo, nokuba yi-timer okanye i-thermostat, ukuze kugcinwe indawo engenangqele, okuvumela isixhobo ukuba sisebenze kakuhle kwaye siqinisekise ukuba ukutya kuhlala kugcinwe kubushushu obufunekayo.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isicelo seMveliso
Izifudumezi zokunyibilikisa zisetyenziswa kakhulu kwiinkqubo zokukhenkcisa nokuqandisa ukuthintela ukwakheka kweqabaka nomkhenkce. Izicelo zazo ziquka:
1. Iifriji:Izifudumezi zokunyibilikisa zifakwa kwiifriji ukuze zinyibilikise umkhenkce kunye neqabaka eziqokelelana kwiikhoyili ze-evaporator, ukuqinisekisa ukuba isixhobo sisebenza kakuhle kwaye sigcina ubushushu obuhambelanayo bokugcina ukutya.
2. Izikhenkcezisi:Iifriji zisebenzisa izifudumezi ezinyibilikisa ubushushu ukuthintela ukwakheka komkhenkce kwiikhoyili ze-evaporator, okuvumela ukuhamba komoya okuthambileyo nokugcina ukutya okukhenkcezisiweyo ngokufanelekileyo.
3. Iiyunithi zokukhenkceza zorhwebo:Izifudumezi zokunyibilikisa zibalulekile kwiindawo ezinkulu zokugcina iifriji ezisetyenziswa kwiivenkile ezinkulu, kwiindawo zokutyela, nakwezinye iindawo zorhwebo ukuze kugcinwe umgangatho weempahla ezibolayo.
4. Iinkqubo zoMoya opholileyo:Kwiiyunithi zomoya opholileyo ezineekhoyili zokupholisa ezithambekele ekwakhekeni kweqhwa, izifudumezi ezinyibilikisa iqhwa zisetyenziselwa ukunyibilikisa umkhenkce nokuphucula ukusebenza kakuhle kokupholisa kwenkqubo.
5. Iimpompo zobushushu:Ukunyibilikisa izifudumezi kwiimpompo zobushushu kunceda ukuthintela ukuqokelelwa kweqhwa kwiikhoyili zangaphandle ngexesha lemozulu ebandayo, ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle kwenkqubo kuzo zombini iindlela zokufudumeza nezokupholisa.
6. Ifriji yemizi-mveliso:Amashishini afuna indawo enkulu yokugcina ukutya, njengeendawo zokugcina ukutya, asebenzisa izifudumezi ezinyibilikisa ubushushu ukuze agcine ukusebenza kakuhle kweenkqubo zawo zokukhenkceza nokuqinisekisa umgangatho wemveliso.
7. Amagumbi Abandayo kunye neeFreezers zokuNgena:Izifudumezi zokunyibilikisa zisetyenziswa kumagumbi abandayo nakwiifriji ezisetyenziswa ngaphakathi ukuthintela ukwakheka komkhenkce kwiikhoyili ze-evaporator, ukugcina ubushushu obuhambelanayo bokugcina izinto ezininzi ezinokonakala.
8.Iikheyisi zokubonisa ezifakwe efrijini:Amashishini afana neevenkile zokutya kunye neevenkile ezithengisa ukutya okulula asebenzisa iibhokisi zokubonisa ezifrijini ezinezifudumezi ezinyibilikayo ukubonisa iimveliso ezibandayo okanye eziqandisiweyo ngaphandle komngcipheko wokuthintela ukubonakala kweqabaka.
9. Iilori ezifakwe efrijini kunye neeContainers:Izifudumezi ezinyibilikisayo zisetyenziswa kwiinkqubo zothutho ezifrijiweyo ukuthintela ukuqokelelwa komkhenkce, ukuqinisekisa ukuba iimpahla zihlala zikwimeko entle ngexesha lokuhamba.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















