Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi se-Samsung DA47-00192E seFriji Ifoyile ye-Aluminium Foyile |
| Izinto eziphathekayo | ucingo lokufudumeza + iteyiphu yefoyile ye-aluminiyam |
| I-Voltage | 12V |
| Amandla | 2W |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| Ubude bentambo yeleti | Yenzelwe wena |
| Imodeli yesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| I-MOQ | 200PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam |
| Iphakheji | Ibhokisi enye yeepcs ezili-100 |
| Okuinto yokufudumeza ngefoyile ye-aluminiyamIcandelo le-Samsung DA47-00192E lefriji lenzelwe ukuhlangabezana nemigangatho ephezulu yomgangatho kunye nokusebenza, ukuqinisekisa ukuba isixhobo sakho siyaqhubeka nokusebenza ngokufanelekileyo nangokufanelekileyo. Iinkcukacha (ubungakanani, imilo, i-voltage kunye namandla) zenziwe ngokwezifiso njengesampulu yokuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Izifudumezi zefoyile ye-aluminiumzizinto zokufudumeza ezenziwe ngeengcingo zokufudumeza ezigqunywe nge-silicone okanye i-PVC heating wire, ezihlala zibekwe phakathi kweziqwenga ezibini ze-aluminium foil okanye zifakwe kumaleko omnye we-aluminium foil.i-aluminium foil heater padinomaleko ongaphantsi onamathelayo, onokufakwa ngokulula nangokukhawuleza kwiindawo apho kufuneka khona ubushushu. I-heater yephedi yefoyile ye-aluminium kulula ukuyisebenzisa kwaye inokuncamathiselwa ngokukhawuleza kwindawo yokufudumeza apho kuyimfuneko. Iiparameter zayo zobugcisa ziquka ubungakanani obunokwenziwa ngokwezifiso, i-voltage enokwenziwa ngokwezifiso, ukuphambuka kwamandla (ukuphambuka kokumelana) ≤5%, umsinga wokuvuza we-≤0.5mA kubushushu bokusebenza, ukuphambuka kwamandla we-±10% yexabiso elilinganisiweyo kwi-voltage elinganisiweyo, kunye namandla okunamathela kwefoyile ye-aluminium kunye nocingo lokufudumeza lwe-≥2N/1min ngaphandle kokuxobuka okanye ukuwa. I-voltage yokusebenza yei-aluminium foil yokufudumeza iphediingayilwa njenge-12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, njl., kwaye ubushushu bokusebenza bungafikelela kwi-160°C. Ukusebenza kwayo akuyi kuchaphazeleka ngamaqondo obushushu aphantsi angama-30°C.
Izicelo zeMveliso
Iphedi yesifutho se-aluminium foilineengenelo zobukhulu obuncinci, ubunzima obulula kunye nokusebenza kakuhle kokufudumeza, ngoko ke isetyenziswa kakhulu kwiindawo ezininzi. Isifudumezi sefoyile ye-aluminium sisetyenziswa kakhulu kushishino lokuvelisa izixhobo, njengokunyibilikisa kwiifriji nakwiifriji, ukugquma irayisi, kunye neetafile zokufudumeza ngombane.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















