| Igama leMveliso | Isixhobo se-Samsung Part#DA47-00244U Refrigerator Defrost Heater |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm |
| I-Voltage | 120V |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Amandla | 100W |
| Sebenzisa | i-defrost Heating Element |
| Izinto zetyhubhu | intsimbi engatyiwayo 304 |
| Umbala wetyhubhu | luhlaza obumnyama |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Iphakheji | iheater enye ibhegi enye, ii-100pcs ngebhokisi nganye |
| Isixhobo se-DA47-00244U sokucoca i-frost, sifanelekile kwifriji yeSamsung. Asikuko konke konke. I-heater enyibilikayo ingasebenza neemodeli ezilandelayo: ezifana ne-RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC nezinye. Ukuba awuqinisekanga ukuba iindawo ozi-odolayo ziyahambelana na nemodeli yakho, nceda uzive ukhululekile ukunxibelelana nathi ngaphambi kokuba u-odole. Faka inombolo yakho yemodeli. Singaqinisekisa ukuba inxalenye iya kuhambelana nemodeli yakho.Ithatha indawo yePS9603659, AP5914487, 3955643.Kulula ukuyifaka. Ungakhangela ividiyo yeYouTube malunga nendlela yokutshintsha iindawo ze-DA47-00244U defrost heating tube, akunzima konke konke. 1. Yenziwe kwaye yavavanywa ukuba isebenze njengeenxalenye zokuqala ze-OEM Branded Parts kodwa ngexabiso elingcono kunenxalenye yomenzi wezixhobo zokuqala ezifanayo 2. UMGANGATHO, UKUZINZA, UKUSEBENZA ngexabiso elifanelekileyo kokubili kubasebenzi bokulungisa abaqeqeshiweyo kunye nokulungiswa kwezixhobo zasekhitshini zasekhaya ezenziwe ngokwabo. Sinikezela ngewaranti yonyaka omnye yokuvelisa ukuqinisekisa ulwaneliseko lwabathengi oluyi-100%. | |
Izinto zethu zokufudumeza ezinyibilikisa iqhwa zenzelwe ngobuchule obucokisekileyo ngononophelo kwiinkcukacha kwaye zivavanyelwa nzima ukuqinisekisa ukusebenza okungenakuthelekiswa nanto. Icandelo ngalinye lenziwe ngokuchanekileyo kwaye lijongwa umgangatho opheleleyo, lihlangabezana nemigangatho engqongqo yokusebenza kakuhle kunye nokuthembeka. Thembela kwiindawo zethu ukuze zisebenze kakuhle, ziqinisekise ukuqina kunye nokusebenza ixesha elide kwifriji yakho. Themba ukuzinikela kwethu ekugqweseni kwiimfuno zakho zefriji.
Apha eJINGWEI, singumthombo wakho ophambili wezixhobo zefriji ezikumgangatho ophezulu ezinyibilikisa i-heater, sijongana ngokukhawuleza nayo nayiphi na imiba. Njengeengcali zezixhobo zasekhitshini, siyaqonda ukubaluleka kokulungiswa ngokukhawuleza. Sisebenzisa ubuchule bethu kunye nobudlelwane obusondeleyo nabavelisi abaziwayo, sihlala singenisa uluhlu olwahlukeneyo lwezinto zokufudumeza ezinyibilikisa i-freeze zefriji ezikumgangatho ophezulu minyaka le. Oku kuqinisekisa ukuba unokufikelela kwizinto ezikumgangatho ophezulu ezingabizi kakhulu, okukuvumela ukuba ugcine kwaye ulungise izixhobo zasekhitshini ngokulula ngaphakathi kohlahlo-lwabiwo mali lwakho, ube yiqhawe le-DIY lekhaya lakho.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














