Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi sefriji seSamsung 280W DA47-00139A |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 4.5mm, 6.5mm, njl. |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Aluminiyam esinyibilikisa iqhwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Izixhobo zesifudumezi sefriji yeSamsung yi-DA47-00139A,220V/280W. Iphakheji yesifudumezi sefriji enyibilikayo ingapakishwa isifudumezi esinye ngebhegi enye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Izinto zokufudumeza iityhubhu ze-aluminiyam kulula ukuzisebenzisa kwiindawo ezincinci, zinamandla okuguqula izinto, zinokugotywa zibe ziimo ezintsonkothileyo, kwaye zingasetyenziswa nakweyiphi na indawo. Zikwanamandla okuqhuba ubushushu, nto leyo ephucula imiphumo yokufudumeza nokunyibilikisa.
Isixhobo esiqhelekileyo sokunyibilikisa nokugcina ubushushu beefriji, iifriji, kunye nezinye izixhobo zombane yi-aluminium defrost heater. Ngoncedo lwe-thermostat, ubuninzi bamandla, i-insulation, i-temperature switch, kunye neemeko zokusasazeka kobushushu, inokufudumala ngokukhawuleza kwaye inike ukulingana kunye nokhuseleko. Isetyenziswa kakhulu ukususa iqhwa kwiifriji, iifriji, kunye nezinye izixhobo zokufudumeza umbane.
Isicelo seMveliso
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













