Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Silicon Rubber Oil Heating Pad |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubukhulu | 1.5mm |
| I-Voltage | 12V-230V |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| Imilo | Ijikelezi, isikwere, unxande, njl.njl. |
| I-glue ye-3M | ingongezwa |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Silicone Rubber Heating Pad |
| I-Termianl | Yenzelwe wena |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Iimvume | CE |
| I-Silicone Rubber Heater ine-silicone rubber heating pad, i-crankcase heater, i-drain pipe heater, i-silicone heating belt, i-home brew brew heater, i-silicone heating wire. Iinkcukacha ze-silicone rubber heating pad zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iphedi yokufudumeza yerabha yesiliconeyimveliso ethandwa ngamashishini ahlukeneyo. Ekubeni uyilo lwayo luguquguquka kakhulu, imo kunye nobukhulu bayo bunokutshintshatshintsha, kwaye inokugotywa, kulula ukunamathela kumphezulu wento eza kufudunyezwa. Yinto yokufudumeza eguquguqukayo kakhulu kwaye ingasetyenziswa kwiikhabhathi zokugcina ukutya, iidrama zeoyile, iiprinta ze-3D, njl.njl.
1. I-voltage yokusebenza: 3.7-380V inokuba yinto engaqhelekanga, apha inqunyelwe kwinxalenye yeemveliso ezenziwe ngokwezifiso
2. Ubushushu bomphezulu: 0-200°C, engeniswe kwamanye amazwe yi-180°C, i-150°C yasekhaya ingasebenza ixesha elide (ayinakufudunyezwa kulwelo)
3. Imilo eyenzelwe wena: nayiphi na imilo ngaphakathi koluhlu loyilo lwemveliso (ayinakunqunyulwa emva kwemveliso egqityiweyo)
4. Umatshini wokufudumala werabha ye-siliconeubukhulu: 1.5-1.8mm (ingagoba ngokugoba)
Isicelo seMveliso
Iphedi yesifutho serabha yesiliconezisetyenziswa kakhulu ukubonelela ngendawo enobushushu kwizixhobo zonxibelelwano zangaphandle, ubushushu bangaphandle kunye nokuthintela ukukhenkceza, ukufudumeza izixhobo zeekhemikhali, ubushushu bombhobho, ubushushu bebhetri yezixhobo zangaphandle, unyango, oomatshini bezixhobo kunye nezixhobo, ityhubhu, ubushushu bokukhenkceza, ubushushu bokukhenkceza, iiDrum Heaters, iiComputer Peripherals, izixhobo zokucubungula iifoto, izixhobo zokucubungula iiSemiconductor, njl. Amashishini ahlukeneyo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314









