Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Silicone Crank Case Heater Element Factory yeCompressor |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm, 25mm, njl. |
| Ubude bebhanti | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhanti yeheater yeCrankcase |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Isifudumezi seJINGWEI yiTshayinaI-Crank Case Heater Element Factory, ububanzi be-crankcase heater buyi-14mm, 20mm, 25mm, kunye ne-30mm. Ubude bebhanti bunokwenziwa ngokwezifiso njengomjikelezo wecompressor yakho, indlela yokufaka ikwintwasahlobo. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-matrix yeibhanti yokufudumeza ye-crankcase yecompressoryibhanti ende, enomngxuma omncinci embindini wecala elinye, intambo yokumelana ibotshelelwe kwifayibha yeglasi ngaphezulu kwentambo, ngomngxuma we-matrix, intambo kunye nentambo yerabha ye-silicone ziqhagamshelwe kwi-copper clip kwaye irabha ye-silicone ivalelwe esiphelweni sebhanti yokufudumeza, kwaye emva koko i-hook yokurhoxa iqiniswe esiphelweni ngee-rivets, kwaye i-spring yokurhoxa ifakwe kwi-hook yokurhoxa, kwaye elinye icala liyatsalwa xa lisetyenziswa. Uqhagamshelo lwe-spring lubekwe lujikeleze i-crankshaft, kwaye emva kombane, ioyile ithambisa bubushushu, ukuze i-compressor ibe lula ukuyiqala.
Umsebenzi weMveliso
Emva kokuba i-compressor icinyiwe ixesha elide, ioyile yokuthambisa ekwi-crankcase iya kugeleza ibuyele kwipani yeoyile, nto leyo ebangela ukuba ioyile yokuthambisa iqine, ize emva koko ichaphazele ukusebenza kokuthambisa. Ukuze kuthintelwe oku, ii-compressors zihlala zixhotyiswe ngeiibhanti zokufudumeza ze-crankcaseIndima yeibhanti yeheater ye-crankcasekukugcina ioyile yokuthambisa kwi-crankcase kubushushu obufanelekileyo ngokuyifudumeza ukuqinisekisa ukunyibilika kunye nefuthe lokuthambisa leoyile yokuthambisa.
Ubushushu bokuvulaisifudumezi se-crankcase se-air-conditionerNgokuqhelekileyo ibekwe malunga ne-10°C, oku kungenxa yokuba i-viscosity yeoyile yokuthambisa iya kwanda kakhulu ngaphantsi kwe-0°C, kwaye ukutyibilika kuya kuba mandundu, kwaye ukutyibilika okungcono kunokufikelelwa ngaphezulu kwe-10°C. Xa ubushushu bufikelela kwixabiso elimiselweyo, ibhanti yokufudumeza iya kuvulelwa de ubushushu beoyile yokuthambisa kwi-crankcase bufikelele kuluhlu olufanelekileyo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














