Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Silicone Crankcase Heating Strip |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm, 25mm, njl. |
| Ubude bebhanti | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhanti yeheater yeCrankcase |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Ububanzi beCrankcase Heating Strip bunokwenziwa nge-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhanti yokufudumeza yesiliconeingasetyenziselwa ukunyibilikisa i-air-conditioner compressor okanye i-cooler fan cylinder. Ubude be-Crankcase Heating Strip bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-crankcase heating strip sisixhobo sokufudumeza esincedisayo sombane, esisetyenziselwa ukufudumeza igobolondo le-crankcase le-air conditioner compressors. Xa ubushushu obuphakathi bungaphantsi kwe-0 ° C, i-compressor kunokuba nzima ukuyiqalisa okanye ukuyisebenzisa kakubi kwimeko yokufudumeza i-heat pump, nto leyo eya kuchaphazela ubomi benkonzo ye-compressor. Ukusombulula le ngxaki, i-crankcase heating belt yombane encedisayo (ucingo) idla ngokufakelwa kwi-crankcase housing ye-compressor ukuze kwandiswe ubushushu obusebenzayo be-compressor ngokufudumeza kwangaphambili kwexesha elifutshane, ukuqinisekisa ukuqala kakuhle nokusebenza okuqhelekileyo kwe-compressor.
Umsebenzi weMveliso
1 ukuthintela ukuqina kweoyile: kwindawo enobushushu obuphantsi, ioyile inokuqina kuba ubushushu buphantsi kakhulu, kangangokuba ayinakuhamba ngokwesiqhelo, nto leyo echaphazela ukusebenza okuqhelekileyo kwecompressor. Ukusetyenziswa kwe-crancase heating strip kunokufudumeza ioyile kubushushu obuthile ukuqinisekisa ukuba ioyile ayiqini.
2. Ukuphucula ukusebenza kakuhle: Ukusetyenziswa kwezifudumezi ze-crankcase kunokwenza ioyile igcine ubushushu obuphezulu ngexesha lokusebenza kwe-compressor, ngaloo ndlela kunciphisa ukumelana kwe-viscosity phakathi kweoyile nomzimba kwaye kuphucule ukusebenza kakuhle kwe-compressor.
3. Yandisa ubomi bomatshini: ukugcina ubushushu obufanelekileyo beoyile kunokunciphisa ukungqubana kunye nokuguguleka, ngaloo ndlela kwandise ubomi bomatshini.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














