| Igama leMveliso | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi seSilicone |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude | 0.5M, 1M, 1.5M, 2M, 3M, njl. |
| I-Voltage | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Amandla | 40W/M, 50W/M |
| Sebenzisa | Isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm |
| Iphakheji | Isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi esilikhoni: Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi senzelwe ukuthintela ukwakheka komkhenkce kwipayipi, nto leyo elula ukuyisombulula ingxaki yeqhwa efrijini. —Ukufakela okulula: Qiniseka ukuba ukhupha okanye ukhupha umbane kwifriji kwaye ufake izifudumezi zokukhupha amanzi usebenzisa izixhobo zokhuseleko ezingenakusikwa, zidityaniswe, zandiswe okanye zitshintshwe nangayiphi na indlela. —Isetyenziswa kakhulu ekunyibilikiseni ifriji: Indawo yokutshintsha isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi ifanelekile kwiifriji ezininzi, kwaye kufuneka isebenze logama nje kukho indawo yokukhupha amanzi. | |
Emva kokuba isicoci somoya sisebenza ixesha elide, iiblade zaso ziya kubanda. Ngeli xesha, ucingo lokufudumeza oluthintela ukuqandisa lungasetyenziswa ukunyibilikisa nokuvumela amanzi anyibilikisiweyo aphume efrijini ngepayipi yokukhupha amanzi.
Ekubeni umphambili wombhobho wokukhupha amanzi ufakwe efrijini, amanzi anyibilikisa umkhenkce angaphantsi kwe-0°C aze avale umbhobho wokukhupha amanzi. Kuyimfuneko ukufaka ucingo lokufudumeza ukuqinisekisa ukuba amanzi anyibilikisa umkhenkce akaqini kumbhobho wokukhupha amanzi. Faka ucingo lokufudumeza kumbhobho wokukhupha amanzi ukuze unyibilikise umkhenkce kwaye ufudumale umbhobho ngaxeshanye ukuze amanzi akhutshwe kakuhle.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314
















