| Igama leMveliso | Isifudumezi seMibhobho yeSilicone Drain |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Ubungakanani besifudumezi sokukhupha amanzi | 5 * 7mm |
| Ubude | 1-20M, ingenziwa ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi somgca wepayipi yokukhupha amanzi |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Amandla | 40W/M, 50W/M |
| Iimvume | CE |
| I-Voltage | 110V-230V |
| Isifudumezi sepayipi sisetyenziselwa kakhulu ukunyibilikisa imibhobho, ubude bunokukhethwa ukusuka kwi-0.5M ukuya kwi-20M, kwaye i-voltage ingenziwa i-110V/120V okanye i-220V/230V, kwaye amandla yi-40W/M okanye i-50W/M, sinesifudumezi sedrain yesitokhwe se-40W/M. I-JINGWEI heater yimveliso yobungcali yokwenziwa kwezinto zokufudumeza, singenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi, kwaye iimveliso esinazo ikakhulu yityhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa, i-oven heating element, i-finned heater, enye ityhubhu yokufudumeza, i-silicone heating pad, i-crankcase heater, i-drain heater, i-silicone heating wire, i-aluminium foil heater kunye ne-aluminium heating plate. Isampulu iyafumaneka ngaphambi kokuba yenziwe. | |
Izifudumezi zemibhobho yokukhupha amanzi zifanelekile ukufakwa ngaphakathi kwimibhobho yokukhupha amanzi kwizixhobo zefriji, ezantsi kweetreyi zokuqokelela amanzi ukuthintela ukubanda nokuvumela amanzi abandayo ukuba ahambe ngokukhululekileyo.
Izifudumezi zepayipi zisebenza kuphela ngexesha lokunyibilika.
Ukuqinisekisa ukuba ezi zifudumezi zombhobho wokukhupha amanzi zihlala ixesha elide, kuyacetyiswa ukuba kusetyenziswe isixhobo sokulawula.
Phawula: Umlinganiselo wamandla osetyenziswa kakhulu yi-50 W/m. Nangona kunjalo, kwiipayipi zeplastiki, inkampani icebisa kakhulu ukusebenzisa uluhlu lwe-40W/m.
1. Itywinwe ngokupheleleyo.
2. Iguquguquka kakhulu.
3. Naliphi na i-voltage xa iceliwe ukuya kuthi ga kwi-500V.
4. Iintsimbi ezibandayo: ubude obuqhelekileyo yi-1 m.
5. I-Voltage 230 V njengesiqhelo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















