| Igama leMveliso | Ibhanti yeHeater yeSilicone Home Brew Fermentation yokwenza iwayini yebhiya |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ubude beBhenti | 900mm, okanye ngokwezifiso |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm |
| Ubude bomgca wombane | 1900mm |
| Iplagi | I-USA, i-UK, i-Euro, kunye nezinye iiplagi |
| I-thermostat | ingongezwa |
| I-Dimmer | ingongezwa |
| Isiqinisekiso | CE |
| Sebenzisa | ukwenza ubhiya ekhaya |
| 1. Isifudumezi sokwenza ubhiya ekhaya sisifudumezi sethu esiqhelekileyo, ububanzi bebhanti eyi-14mm okanye eyi-20mm kunye nobude bebhanti eyi-900mm, sisetyenziselwa ukwenza ubhiya ekhaya. Iplagi ingenziwa ngokwezifiso njengelizwe lakho. 2. Abathengi bethu ngokubanzi bane-brew heater enye ene-1-2 temperature strips, kwaye ukupakisha imveliso kuxhomekeka kwi-heating ball enye kunye ne-transparent bag enye. Ukuba ubungakanani budlula i-500pcs, ungenza ngokwezifiso ibhokisi okanye ikhadi lombala. 3. Ibhanti yesifutho sokwenza ubhiya ingongezwa i-dimmer okanye i-thermostat, i-dimmer ingalungiswa nje ukuze ilawule ubushushu bebhanti, i-thermostat iya kuba ngcono kune-dimmer kwaye ixabiso liya kuba phezulu, ungakhetha oku emva kwemarike yakho. | |
Isifudumezi sebhanti yokufudumeza ibhiya siya kuyifudumeza kancinci ibhiya yakho ngaphandle kokudala iindawo ezishushu kakhulu. Iibhanti zokufudumeza ibhiya zihlala zikhethwa kunee-heating pads kuba ukulungisa nje ukuphakama kwebhanti kwibhiya kwandisa okanye kunciphisa ukudluliselwa kobushushu. Ziluncedo ngakumbi kwizikhongozeli ezincinci.
Ukuze ufumane iziphumo ezilungileyo, isifudumezi sokwenza ibhiya sidityaniswa nesilawuli sobushushu ukuze ukufudumeza kubonelelwe kuphela xa ukuvutshelwa kwehla ngaphantsi kwexabiso elimiselweyo. Ukuba usebenzisa igumbi lokuvutshelwa okanye olunye uhlobo lokupholisa, isilawuli sobushushu siya kukwazi ukutshintsha phakathi kokufudumeza nokuphola njengoko kufuneka.
1. Ubude nobubanzi besifudumezi sokwenza ubhiya bunokwenziwa ngokwezifiso, amandla amalunga ne-20-30W kwaye i-voltage yi-110-230V;
2. Ngokulandela iimfuno zemarike, kunokongezwa i-dimmer, i-thermostat kunye nomcu wobushushu;
3. Sineplagi eyahlukileyo yokukhetha.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.















