Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi seBhendi yeSilicone Rubber Crank Case |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm, 25mm, njl. |
| Ubude bebhanti | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhanti yeheater yeCrankcase |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi se-crankcase saseTshayinaububanzi bungenziwa nge-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhanti yokufudumeza yesiliconeingasetyenziselwa ukunyibilikisa i-air-conditioner compressor okanye i-cooler fan cylinder.ibhanti yeheater ye-crankcaseubude bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ibhanti yokufudumeza ye-crankcase yecompressor: Into yokufudumeza icwangciswe ngentambo yokumelana ne-nickel chromium alloy, ifudumeza ngokukhawuleza, ubushushu obufanayo, umaleko wokugquma usebenzisa ukumelana nobushushu obuphezulu nobuphantsi, i-anti-corrosion, i-insulation ephezulu, ukumelana nokuguga kwerabha ye-silicone kunye nelaphu lefayibha elingeyokhemikhali, irabha ye-foam engeniswe kwamanye amazwe kunye nezinye izinto, nge-lining, umaleko wokugquma ophakathi, umaleko wangaphandle wokukhusela weeleya ezintathu, ukumelana nobushushu okuhle, ukusebenza okuthembekileyo kwe-insulation, ukuguquguquka, into enokufudunyezwa iqhagamshelene ngokusondeleyo, Ukusebenza kakuhle kobushushu, kulula ukuyisebenzisa, inokugoba ngqo kumphezulu wenxalenye eshushu. Ukuze kugcinwe ukusebenza kakuhle kwezixhobo, i-crankcase heater idlala indima ebalulekileyo ekunciphiseni ukuqokelelwa kwamanzi kunye nokugcina ubushushu obusebenzayo obuhambelanayo, ngaloo ndlela iphucula ubomi benkonzo yomatshini.
Iimpawu zeMveliso
1. Ukugoba nokujika ngokungacwangciswanga ngokwemfuno yecandelo eliza kufudunyezwa, indawo encinci enabantu kunye nomthamo.
2. Indlela yokufaka elula nekhawulezayo.
3. Isigqubuthelo serabha yesilicon esinomqolo oxhonywe emzimbeni wobushushu.
4. Umaleko wobhedu olulukiweyo ngenkcenkce unokuthintela umatshini ukuba ungonakali, kwaye udlulisele umbane emhlabeni.
5. Ukumelana nokufuma ngokupheleleyo.
6. Yenza ngokwezifiso ngokwebude obufunekayo.
7. Isiphelo somsila obandayo ongaphakathi.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














