Uqwalaselo lweMveliso
Intambo/intambo yokufudumeza enyibilikisa i-aluminium braid yinto yokufudumeza esetyenziselwa ukunyibilikisa, efumaneka rhoqo kwiifriji, kwiifriji nakwezinye izixhobo zokufudumeza. Umsebenzi wayo ophambili kukunyibilikisa umaleko weqhwa kwi-evaporator ngokufudumeza ukuqinisekisa ukusebenza okuqhelekileyo kwezixhobo. I-braid defrost wire heater idla ngokwenziwa nge-nickel-chromium alloy, enokumelana nokugqwala okuhle kunye nokuqhuba kombane. Umphezulu wentambo yokufudumeza enyibilikisayo wenziwe ngerabha ye-silicone okanye umaleko we-PVC insulation, kwaye unokuba ngumaleko wefayibha yeglasi eqhiyiweyo okanye umaleko wentsimbi engagqwaliyo/i-aluminium braided kumgca wokufudumeza, odlala indima yokukhusela ukuthintela umphezulu ukuba unganqunyulwa ngexesha lokufakwa nokusetyenziswa, kwaye uphephe i-short circuit.
Xa ifriji isebenza, ngenxa yobushushu obuphantsi be-evaporator, umphunga wamanzi emoyeni uya kujika ube ngumphezulu we-evaporator ukuze wenze iqabaka. Ukusombulula le ngxaki, iifriji zihlala zixhotyiswe ngeenkqubo zokunyibilikisa. Xa izixhobo zifumanisa ukuba umaleko weqabaka utyebile kakhulu, izifudumezi zentambo ezinyibilikisa i-aluminium braid ziyafudunyezwa ukuze zinyibilikise umaleko weqabaka. Emva kokuba ukunyibilikisa kugqityiwe, umgca wokufudumeza uyayeka ukusebenza kwaye izixhobo zibuyela ekupholeni okuqhelekileyo.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo ye-Aluminium Braid Heating Wire Cable ye-Drain Pipe |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | umthengisi/umenzi/umzi-mveliso wentambo yokufudumeza enyibilikisa iqhwa |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ubude bentambo yesifudumezi se-aluminium braid braid, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokwenziwa nge-firberglass ephothiweyo, i-aluminium okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Iimpawu zeMveliso
*** Ukunyibilikisa kakuhle: Nyibilikisa ngokukhawuleza umaleko weqhwa, phucula ukusebenza kakuhle kwezixhobo.
*** Ubomi obude: nciphisa umonakalo owenziwe yingqele kwizixhobo.
*** Ukonga umbane: Gcina izixhobo zisebenza kakuhle kwaye unciphise ukusetyenziswa kwamandla.
Isicelo seMveliso
Isifudumezi sentambo esinyibilikisa i-aluminium braid sisetyenziswa kakhulu kwiifriji, kwiifriji, kwii-air conditioner nakwezinye izixhobo zokufriji ezifuna ukunyibilikiswa rhoqo.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














