Uqwalaselo lweMveliso
I-EasyHeat Heating Cable sisisombululo sombane esisebenza kakuhle sokulandelela ubushushu esenzelwe ukukhusela ubushushu kunye nokugcinwa kobushushu kwiindawo zokuhlala, zorhwebo, kunye nemizi-mveliso. Ngobuchwepheshe be-thermostat obuzilawulayo okanye obuzenzekelayo, ithintela ngokufanelekileyo imibhobho, uphahla, kunye nee-gutters ekubeni ziqande nokuba kubanda kakhulu (-40°F/-40°C), iqinisekisa ukuqhubeka kokusebenza kunye nokunciphisa ukusetyenziswa kwamandla.
1. I-EasyHeat Heating cable, edityaniswe kwangaphambili kwaye ilungele ukufakwa, ithintela imibhobho ukuba ingabi shushu, igcina amanzi esiya kwi -40°
2. Intambo yokufudumeza ye-EasyHeat isebenza kwi-120 VAC okanye kwi-240 VAC kwaye isetyenziselwa imibhobho yamanzi yesinyithi
3. Akukho thermostat, akukho plagi
4. Ifanelekile ukufakwa ngaphandle kwifriji, i-condensation, kunye ne-air conditioner eziphantsi kwamaqondo obushushu abandayo
5. Ubude bungenziwa ngokwezifiso ukusuka kwi-1m ukuya kwi-20m, 23W/M.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yokuFudumeza ye-EasyHeat yoMbhobho waManzi oQhoboshelweyo waManzi |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude bokufudumeza | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Inkampani | umzi-mveliso/umboneleli/umenzi |
| Amandla e-walk in drain line heater yi-40W/M, singenziwa nangamanye amandla, anjenge-20W/M, 50W/M, njl. Kwaye ubude bayoisifudumezi sepayipi yokukhupha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njl. Eyona inde inokwenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somgca wokukhupha amanzisisifudumezi esinye esinebhegi enye yokufakelwa, ubungakanani bebhegi eyenzelwe wena kuluhlu olungaphezulu kwama-500pcs ubude ngabunye. I-Jingwei heater ikwavelisa i-heater yomgca wokukhupha umbane oqhubekayo, ubude bentambo yokufudumeza bunokunqunyulwa nguwe, umbane ungenziwa ngokwezifiso kwi-20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, njl. | |
Isikhokelo soFakelo (Intambo ye-AHB Free Free Cable)
1. Ukhuseleko Kuqala: Sebenzisa kuphela iiplagi ze-120V okanye ze-240V ezikhuselwe yi-GFCI. Qinisekisa ukuba umbane ucinyiwe ngexesha lokufakwa.
2. Coca umbhobho: Sula umphezulu wombhobho ungabi namdaka, ioyile, kunye nokufuma.
3. Intambo Ekhuselekileyo: Ncamathisela intambo ecaleni kombhobho ngeteyiphu okanye amaqhina anobushushu obuphezulu. SUKUYIGQIBELA UCHUNGECHUNGE LWE-AHB.
4. Faka i-insulation: Songa umbhobho kunye nentambo nge-foam insulation (ixabiso le-R ≥5) ukuze usebenze kakuhle.
5. Vavanya: Faka kwaye uqinisekise ukuba i-thermostat isebenza ngaphantsi kwama-38°F (3°C).
Izicelo zeMveliso
1. Izixhobo zasekhaya:isifudumezi somgca wokukhupha amanzi esisetyenziselwa ukunyibilikisa imibhobho yokukhupha amanzi kwiifriji, iifriji, ii-air conditioner kunye nezinye izixhobo.
2. Izixhobo zokukhenkcisa zorhwebo:isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi esisetyenziswa kwinkqubo yokukhupha amanzi kwiifriji zevenkile ezinkulu, iikhabhathi zokubonisa ezifrijiweyo kunye nezinye izixhobo.
3. Izixhobo zokukhenkcisa zemizi-mveliso:isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi esisetyenziselwa ukuthintela ukubanda kwemibhobho yokukhupha amanzi efana nendawo yokugcina amanzi ebandayo kunye nezixhobo zokuqandisa amanzi.
4. Ishishini leemoto:isifudumezi sokukhupha amanzi esinyibilikisa iqhwa esisetyenziselwa ukuthintela ukukhenkceza kwemibhobho yokukhupha umoya opholileyo kwiimoto.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














