Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yeHeater yomnyango wegumbi leFreezer |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ubude beCable yeFrizer Room Door Heater, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-firberglass ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Indima yentambo yesifudumezi somnyango wegumbi lefriji isetyenziselwa ukufudumeza ucango, ukuthintela ukuba isakhelo socango lwefriji singakhenkcezi, nto leyo ebangela ukuba ucango lwefriji lungavulwa. Ngoko ke, ukuba luphukile, kungcono ukululungisa okanye ukulutshintsha. Ngenxa yokuba ifriji ngokwayo yindlu yefriji, ubushushu bangaphakathi buphantsi, kwaye kwimeko yomoya ophezulu, iindawo ezijikeleze ibhokisi yefriji ziyaxinwa. Xa ucango luvuliwe, igesi eshushu nebandayo iyaxinwa, ukuxinana kujikeleze umzimba wocango, ukuze kuthintelwe okanye kuncitshiswe iindawo ezimanzi kunye nexesha lemvula, imeko engentla, ifriji yasekhaya kumjikelo wokufriji ukwandisa isixhobo sokulwa nombethe, esifakwe kumacala omabini ocango nakwinxalenye ephakathi, ukusetyenziswa kobushushu bombhobho wokulwa nombethe, kunciphisa umahluko wobushushu phakathi kwebhokisi nendawo engaphandle, ukunciphisa nokuphelisa umbethe. Ke ngoko, xa ifriji isebenza, kukho ubushushu obujikeleze ucango. Nangona kunjalo, le ntambo yesifudumezi socango lwegumbi lefriji, nokuba iyafana okanye ayilingani, ayinampembelelo kubomi begobolondo lefriji.
Isicelo seMveliso
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














