Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Silicone Heating Wire yeSakhelo soMnyango |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| I-Silicone Heating Wire yobude besakhelo somnyango, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-firberglass ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Intambo yokufudumeza yesilicone yenziwe ngamacandelo amabini: umaleko wangaphandle okhuselayo kunye nombindi wentambo. Umaleko okhuselayo wenziwe ngerabha yesilicone, irabha yesilicone ithambile, i-insulation ilungile, kwaye inamandla aphezulu obushushu kunye nokumelana nobushushu obuphantsi, ukumelana nobushushu obuphezulu ukuya kuthi ga kwi-400 degrees kusengasetyenziswa ngokuqhelekileyo, kwaye ukuthamba akutshintshi, ukusasazwa kobushushu kuyafana, ngoko uluhlu lokusetyenziswa kobushushu besilicone lubanzi kakhulu. Kukho izinto ezininzi ze-silicone rubber heating wire, i-nickel-chromium alloy, iConstantan, iKangmangan-copper, i-zinc white copper live copper-nickel alloy, njl.njl., izixhobo zokufudumeza ngokubanzi zisebenzisa i-nickel-chromium alloy.
Iimpawu zeMveliso
Iimpawu eziphambili zeentambo zokufudumeza zesilicone zezi: ukufudumeza ngokukhawuleza, ukumelana nobushushu obuphezulu, ukwenziwa ngokwezifiso okuguquguqukayo kweeparameter, ukubola kancinci, ubomi benkonzo ende, eyona nto ibalulekileyo ziindleko eziphantsi, iindleko eziphantsi, uluhlu olubanzi lwezicelo, ezinje: ukulima, imifuno yegreenhouse, ibhedi efudumeleyo yombane, ukufudumeza umgangatho, ingubo yombane, ukufudumeza umgangatho, i-range hood, i-race cooker njalo njalo. Uluhlu lwe-adaptive voltage yi-3.7V-220V.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













